Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
Co robimy ? | Kim jesteśmy ? Misja, wizja | Jak z naszą pomocą dostać pracę za granicą ? | Galeria | Polityka firmy

Kim jesteśmy ?

Marta Łużny

powrót

Marta Łużny

Pracownik Mega Partners. Uparcie dąży do wyznaczonych sobie celów i realizuje je. Zainteresowana jest muzyka rockową, uwielbia imprezy plenerowe zwłaszcza koncerty i festiwale. Osoba o dobrym sercu, ale o twardych zasadach.

Życiorys

Od dziecięcych lat lubi pływać i jeździć na rowerze. Absolwentka Turystyki, od zawsze zafascynowana była podróżami i kulturą różnych krajów. Udało jej się poznać kilka krajów europejskich.

Swego czasu miała okazję mieszkać w Londynie oraz w Sztokholmie, co pozwoliło jej zdobyć zagraniczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim poznać tradycję i kulturę krajów, w których gościła. Ponadto była to doskonała szkoła życia oraz świetna okazja do nauki języka angielskiego.

Poznając życie za granicą z perspektywy pracobiorcy, bardzo dobrze sprawdza się w roli pracownika agencji pośrednictwa pracy, gdyż świetnie rozumie potrzeby i rozterki ludzi wyjeżdżających do pracy.

Doświadczenie w rekrutacji pracowników zarówno w kraju jak i za granicą, zdobyła między innymi pracując w urzędzie pracy.

Długie zimowe wieczory, spędza najczęściej przy dobrej książce. Ponadto w wolnej chwili uwielbia eksperymentować w kuchni, choć często stosuje również sprawdzone przepisy, których nauczyła się od babci.

Priorytetem jest dla niej rodzina. Prywatnie, wraz z mężem wychowuje synka i uwielbia zacisze własnego domu.

Ceni sobie spontaniczność, zdrowy styl życia i ciepło domowego ogniska…

kontakt: marta@megapartners.pl