Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
Co robimy ? | Kim jesteśmy ? Misja, wizja | Jak z naszą pomocą dostać pracę za granicą ? | Galeria | Polityka firmy

Kim jesteśmy ?

Joanna Piwowarczyk

powrót

Joanna Piwowarczyk

Właściciel agencji pośrednictwa pracy Mega Partners. Osoba o barwnej osobowości. Lubi szybką jazdę samochodami i wszelkie wyzwania. Poznawanie i uczenie się nowych rzeczy, a więc rozwój osobisty stawia na pierwszy plan.

Życiorys

Od dziecka jest wyjątkowa - nie tylko uwielbiała się uczyć, wypełniając swoją teczkę świadectwami z czerwonymi paskami, ale również lubiła uczyć innych. Zafascynowały ją języki obce, dlatego dziś porozumiewa się w trzech: angielskim, niemieckim i francuskim, a aktualnie poznaje niderlandzki.

W podstawówce nie tylko najszybciej rozwiązywała zadania z  matematyki, ale także chętnie grała z chłopcami w piłkę nożną i kosza.

Nie mogąc rozwijać swoich marzeń podczas pracy w banku oraz urzędzie miasta - kierowana żądzą przygody, wyruszyła zaraz po studiach w podróż do Australii - by by szlifować język, poznać ten piękny kraj, ludzi, ich kulturę. Tam – z mapą w ręku – samodzielnie zaplanowała trasę swojej wycieczki. Nocowała w buszu, pod gwiazdami, budząc się rano ze skorpionem pod śpiworem. Nurkowała wśród raf koralowych i tropikalnych ryb.

Ponadto zdobyła w tym egzotycznym kraju bogate, międzynarodowe doświadczenie w dziedzinie biznesu, zarządzania i rekrutacji, ale i jako kelnerka we włoskiej oraz chińskiej restauracji. Posiada liczne certyfikaty, szkolenia i kursy, ukończone nie tylko w Australii jak np.: Certyficate IV in Business, Sterling Business College w Perth, ale również w Polsce. Ponadto jest absolwentką Integracji Europejskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kolejną podróż, wartą wspomnienia, odbyła do magicznej stolicy Tajlandii, Bangkoku, którego przede wszystkim kulturą i architekturą była zachwycona.

Dziś realizuje to, o czym zawsze marzyła – a więc prowadzi swój biznes, który daje jej dużo satysfakcji. Lubi jazz, fotografię, architekturę wnętrz, bieganie. W wolnych chwilach maluje portrety ludzkie, podróżuje do miejsc mało odwiedzanych przez ludzi. Preferuje bardziej góry niż morza. Aktualnie pełni funkcję Sołtysa wsi Niwnica chce zaktywizować mieszkańców do wspólnych działań na rzecz rozwoju wsi, w której żyją. Joanna uwielbia orientalną kuchnię, głównie sushi, które samodzielnie przygotowuje, tak jak nauczył ją tego jej kolega – rodowity Japończyk.

Harmonia i spokój to jedne z dwóch najważniejszych jej wartości, do których często wraca, jest postacią bardzo kreatywną i dlatego też kreatywność stawia wysoko w swoich
zasadach. Dobrze tańczy, zwłaszcza salsę. Uważa, że człowiek zasługuje na godne wynagrodzenie i godne traktowanie…

kontakt: joanna@megapartners.pl