Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Lakiernik jachtów, Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

Lakiernik jachtów

Data publikacji: 2019-12-10   Aplikuj
Branża: Lakiernicza

Miejsce pracy: Holandia, Zwartsluis
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:
- Poszukujemy grup 2 osobowych
- Szlifowanie, odtłuszczanie i oklejanie powierzchni łodzi oraz wnętrza.
- Praca przy dużych łodziach i jachtach, polega na renowacji wewnątrz jak i na zewnątrz
- Przygotowywanie powierzchni do malowania i lakierowanie

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- pracowałeś co najmniej 5 lat jako lakiernik natryskowy,
- posiadasz doświadczenie w pracy z jachtami/ łodziami,
- znasz dobrze rysunek techniczny i potrafisz komunikować się w jednym z trzech języków (angielskim, niemieckim lub holenderskim)
- własny samochód na dojazd do pracy (jeden na parę)

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:
- kontrakt na warunkach holenderskich,
- wynagrodzenie wynosi 550 Euro netto/tydzień (za 40 godzin),
- własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika
- bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
- organizujemy ubezpieczenie

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: ul. Towarowa 1, 48-303 Nysa. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.