Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Murarz Holandia, Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

Murarz Holandia

Data publikacji: 2019-12-10   Aplikuj
Branża: Budownictwo

Miejsce pracy: Holandia, Nijmegen

Zakres obowiązków:
Poszukujemy 3 grup 2 osobowych do wznoszenia ścian z cegły licpwej. Nie jest określona minimalna ilość użytych cegieł w danym dniu roboczym, ale wymagane jest wykonanie czystej i prostej ściany elewacyjnej.

Szukamy kandydatów posiadających następujące kwalifikacje:
- pracowałeś co najmniej 4 lata na ww. stanowisku
- posiadasz własne ubranie robocze, kask oraz podręczne narzędzia
- znasz dobrze rysunek techniczny
- jeśli posiadasz własny samochód to wspaniale, ponieważ szukamy osób samodzielnych i niezależnych (jedno auto na grupę 2 osób)

Jeśli wyjedziesz z nami do pracy otrzymasz:
- kontrakt na warunkach holenderskich,
- wynagrodzenie wynosi 650 Euro netto/tydzień (za 40 godzin) przy spełnieniu wszystkich wymogów pracodawcy,
- masz możliwość wypracowania nadgodzin – wszystko zależy od Twojego zaangażowania oraz decyzji kierownika na budowie
- własny samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest warunkiem koniecznym oferty, koszt dojazdu w gestii pracownika
- bezpłatną w pełni wyposażoną kwaterę
- organizujemy ubezpieczenie

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: ul. Towarowa 1, 48-303 Nysa. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.