Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Budowa jachtów aluminiowych , Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

Budowa jachtów aluminiowych

Data publikacji: 2019-05-17   Aplikuj
Branża: Przemysł Stoczniowy

Miejsce pracy: Holandia, Druten

Szczegóły oferty:
Dla naszego holenderskiego kontrahenta, poszukujemy kandydatów do budowy jachtów aluminiowych między innymi monterów - spawaczy Mig/mag (głównie aluminium).

Od kandydatów oczekujemy:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- doświadczenie stoczniowe,
- dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego, niderlandzkiego,
- znajomość rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,
- własny samochód na dojazd do pracy mile widziany,
- wcześniejsze doświadczenie w pracy w Holandii,
- posiadanie aktualnego numeru sofi,
- ważny certyfikat VCA

Oferujemy:
- wynagrodzenie wynosi 525 Euro netto za 1 tydzień pracy,
- pracodawca zapewnia zakwaterowanie
- holenderski kontrakt z pełnymi świadczeniami dla pracowników tymczasowych
- możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: Niwnica 15, 48-321 Niwnica. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.