Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Tokarz konwencjonalny, Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

Tokarz konwencjonalny

Data publikacji: 2019-06-18   Aplikuj
Branża: Metalurgia

Miejsce pracy: Holandia

Szczegóły oferty:
Obsługa tokarki konwencjonalnej: Est Ticino; Ø1580x4500mm. Wykonywanie elementów o długości do 6-8 metrów. Doświadczenie w pracy z uchwytami 4 szczękowymi.

Od kandydatów oczekujemy:
- 15 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy,
- dobry stopień znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- pełna obsługa tokarek konwencjonalnych z uchwytami 4 szczękowymi,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- dobry stan zdrowia

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 550€ netto za tydzień (przy 40h tygodniowo), po odliczeniu kosztów kwatery i ubezpieczenia,
- możliwość nadgodzin,
- mile widziany samochód na dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, koszt dojazdu w gestii pracownika
- kontrakt na warunkach holenderskich,
- możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem,
- mieszkanie w pełni wyposażone, bezpłatne

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: Niwnica 15, 48-321 Niwnica. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.