Odwiedź nas na FACEBOOK ! Odwiedź nas na TWITTER ! Zwiń/rozwiń
Monter suchej zabudowy, Mega Partners - agencja pośrednictwa pracy, oferty pracy za granicą, handel zagranicznny, Joanna Piwowarczyk, Niwnica
OFERTY PRACY | Szybka rejestracja |

Monter suchej zabudowy

Data publikacji: 2019-05-17   Aplikuj
Branża: Budownictwo

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szczegóły Oferty:
Montaż konstrukcji metalowych oraz zabudowa płytami gipsowymi. Budowa ścianek działowych i podwieszanych sufitów, zabudowa poddaszy, wykonywanie suchych podłóg. Umiejętność czytania projektów zabudowy i rysunku technicznego. Obliczanie zapotrzebowania na materiały.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- 4 letnie doświadczenie na w/w stanowisku pracy,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego,
- aktualne VCA,
- posiadanie wiedzy z zakresu budownictwa,
- własne narzędzia i ubranie robocze,
- prawo jazdy kat. B + własny samochód na dojazd do pracy,
- dobry stan zdrowia, duża sprawność fizyczna

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie wynosi 525 Euro netto na tydzień (za 40 godzin),
- zatrudnienie na warunkach holenderskich,
- możliwość rozmowy z pracodawcą przed wyjazdem,
- kwatera w pełni wyposażona, bezpłatna

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą Certyfikat Nr 3762
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Aplikując na naszą ofertę nie zapomnij o dopisku (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane):
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Mega Partners Joannę Piwowarczyk, w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Joanna Piwowarczyk, adres: Niwnica 15, 48-321 Niwnica. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Wyrażam także zgodę w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Odbiorcami danych mogą by potencjalni pracodawcy w kraju i za granicą. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.